Про профспілку

ПРОФБУД – Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів України. Серед членів профспілки більше 50 тисяч українців, які працюють у будівництві, виробництві будівельних матеріалів, металообробці, деревообробній і фарфоро-фаянсовій промисловості.

Впродовж десятків років ми допомагали працівникам будівельної та суміжних галузей отримати якісну та своєчасну інформацію у питаннях захисту заробітної плати, її розміру та виплати, норм робочого часу, розмірів належних працівникові доплат, зокрема через погодні умови, що є дуже розповсюдженим фактором у будівельній галузі, у питаннях отримання компенсації на лікування та реабілітацію, внаслідок отриманої на роботі травми.

ПРОФБУД завжди оновлюється та пристосовується до нових умов життя українців, до нових умов у світовій економіці. 

Війна, яка почалася 24 лютого 2022 року в Україні, неабияк сколихнула ринок праці. І якщо раніше ми піклувалися здебільшого про працівників будівельної промисловості та їхні умови праці в Україні та за кордоном, то зараз хочемо допомогти усім жінкам і чоловікам, які, рятуючись від війни, опинилися у країнах Європи і шукатимуть роботу, щоб забезпечити існування собі та своїй родині. 

Ми хочемо, щоб жодна українка і жоден українець, які опинилися в таких умовах, знали свої права та базові гарантії, які має надати роботодавець на новому місці, не відчули на собі утисків і зловживань, затримок чи невиплат зарплати, небезпечних умов праці, експлуатації.